ویژه های نوروز در شبکه جام جم

پخش سینمایی رسوایی ۲ از جام جم

فیلم سینمایی رسوایی ۲ به کارگردانی مسعود ده نمکی را از جام جم مشاهده کنید .

این سینمایی روایت روحانی عارفی است که سعی دارد مردم شهر خود را از بدی ها دور کرده و بدین منوال آنها را از آثار سوء اعمال اشتباه حفظ کند .

اکبر عبدی ، محمد رضا شریفی نیا ، سحر قریشی ، فخرالدین صدیق شریف ، امیر نوری ، مهران رجبی و دیگر هنرمندان در این فیلم نقش آفرینی کرده اند و مشعود ده نمکی کارگردانی و تهیه کنندگی این اثر را بر عهده داشته است .

رسوایی ۲ سه شنبه ۲۹ اسفند ماه ساعت ۲۰:۳۰ دقیقه به وقت تهران از جام جم پخش شده و در ساعت های ۰۴:۳۰ و ۱۲:۳۰ دقیقه ی فردای همان روز باز پخش می شود .

سینمای زاپاس در قاب جام جم

سینمایی زاپاس به کارگردانی برزو نیک نژاد و با بازی امیر جعفری و احمد مهران فر از جام جم پخش می شود .

این سینمایی داستان یک تیم دست سومی شهرستانی است که به دسته دوم صعود کرده و بازیکن اصلی آن در آخرین لحظات مصدوم می شود ، اما آنچه مهم است روابط افراد در این فیلم است که روایتگر فراز و نشیب های زندگی مردم است .

امیر جعفری ، احمد مهران فر ، ریما رامین فر ، شبنم مقدمی ، الناز حبیبی و جواد عزتی در این اثر نقش آفرینی کرده اند .

زاپاس ، چهارشنبه ۱ فروردین ۹۷ ساعت ۲۰:۳۰ دقیقه به وقت تهران از جام جم پخش شده و در ساعت های ۰۴:۳۰ و ۱۲:۳۰ دقیقه فردای همان روز باز پخش می شود .

زندگی در دست تعمیر است

فیلم سینمایی زندگی در دست تعمیر است را پنج شنبه از جام جم تماشا کنید .

ناصر مهندس جوانی است که روز قبل از عروسی اش ناپدید شده و همزمان خبر دستگیری خلافکاری به نام ناصر سامورایی در محله می پیچد. خانواده عروس و داماد که از پیدا شدن ناصر ناامید شده اند حدس می زنند که ناصر همان خلافکار بازداشت شده باشد .

سید محسن میر حسینی کارگردان این فیلم می باشد و غلامحسین لطیفی، سعید پیر دوست، ساناز سماواتی و نگین معتضد ، در آن نقش آفرینی کرده اند .

زندگی در دست تعمیر است پنج شنبه ۲ فروردین ۹۷ ساعت ۲۰:۳۰ دقیقه به وقت تهران از جام جم پخش شده و در ساعت های ۰۴:۳۰ و ۱۲:۳۰ دقیقه ی فردای همان روز باز پخش می شود .

پخش سری پنجم پایتخت از جام جم

فصل پنج مجموعه پایتخت را در ایام نوروز از جام جم شاهد باشید .

در پایتخت ۵ نقی و خانواده او به قبرس می روند و در آنجا سوار یک بالون می شوند که خلبان بالون سکته می کند و ارسطو هدایت آن را بر عهده می گیرد ، بالن آنها را به وسط جبهه داعش می برد و …

کارگردانی این فصل را هم سیروس مقدم عهده دار بوده است و محسن تنابنده ، احمد مهران فر ، هومن حاج عبدالهی ، ریما رامین فر ، علیرضا خمسه ، نسرین نصرتی ، هدایت هاشمی و سارا و نیکا فرقانی اصل در آن هنرنمایی کرده اند .

پایتخت ۵ ، از جمعه ۳ فروردین ماه به روی آنتن جام جم می رود و هر شب ، ساعت ۲۱:۰۰ به وقت تهران پخش شده و در ساعت های ۰۵:۰۰ و ۱۳:۰۰ روز بعد باز پخش می شود .

لیسانسه ها در نوروز به جام جم می آیند

فصل دوم سریال لیسانسه ها به کارگردانی سروش صحت در ایام نوروز از جام جم پخش می شود .

در فصل دوم لیسانسه ها ، حبیب تا مرز عقد کنان می رود که باز هم ناکام می ماند و اتفاقات جالبی برای دیگر اعضا گروه پیش آمد می کند که باید خودتان ببینید .

سری دوم لیسانسه ها را هم سروش صحت کارگردانی کرده و امیرحسین رستمی،هوتن شکیبا، امیر کاظمی، مهران رجبی، رویا میرعلمی، متین ستوده، پژمان تشکر و پیژن بنفشه خواه نیز در این فصل نقش آفرینی کرده اند .

لیسانسه ها از پنج شنبه ۲ فروردین ماه ، ساعت ۲۳:۴۵ دقیقه به وقت تهران پخش شده و در ساعت های ۰۷:۴۵ و ۱۵:۴۵ دقیقه ی روز بعد باز پخش می شود .

جمال ایران در مردمان لب رود

مردمان لب رود عنوان یک مستند تماشایی است که در شبکه جهانی جام جم و به کارگردانی حافظ صفری تولید شده است ، مردمان لب رود را در نوروز از جام جم مشاهده کنید .

مردمان لب رود به طور خاص به موضوع رودخانه های غرب کشور پرداخته و تاثیری که این منابع جاری آب بر فرهنگ و آداب رسوم اهالی این منطقه گذاشته را مورد بررسی قرار می دهد . آثار تاریخی به جا مانده از تمدن های حاشیه رودها را مورد مطالعه قرار داده و در حد توان به بازساری برخی از سنت های پیشینیان این مناطق می پردازد .

این مستند در بخش های مختلف کشور تولید می شود و استان های آذربایجان غربی ، کرمانشاه ، کردستان ، ایلام و بخش هایی از استان خوزستان و لرستان را در بر می گیرد .

مستند مردمان لب رود در ۱۳ قسمت ۵۵ دقیقه ای کاری است از شبکه جهانی جام جم که با مشارکت وزارت نیرو و شرکت توسعه منابع آب نیروی ایران ، توسط آقای حافظ صفری تهیه و تولید شده است .

مردمان لب رود از جمعه ۳ فروردین ۹۷ از جام جم پخش شده و در ساعت های ۰۸:۴۰ و ۱۶:۴۰ دقیقه روز بعد باز پخش می شود .

گوشه ای از تاریخ ایران در طلای سیاه

فیلم سینمایی طلای سیاه که برگرفته از سریال معمای شاه و پیرامون ملی شدن صنعت نفت ایران است را از جام جم شاهد باشید .

طلای سیاه ، داستان ملی شدن صنعت نفت است ، این اثر برگفته از سریال تاریخی معمای شاه است که توسط محمدرضا ورزی کارگردانی شد.

طلای سیاه سه شنبه ۲۹ اسفند ماه ساعت ۲۳:۴۰ دقیقه به وقت تهران از جام جم پخش شده و در ساعت ۱۵:۴۵ دقیقه ی روز بعد باز پخش می شود .

نوشته ویژه های نوروز در شبکه جام جم اولین بار در بانی‌فیلم پدیدار شد.