نگارش فیلمنامه «رضای مرضیه» ادامه دارد

علیرضا اسحاقی خبر از تولید سریال در پاییز داد.
به گزارش بانی فیلم، علیرضا اسحاقی بازیگر و کارگردان و نویسنده که مدتی است حضور کمرنگی در این عرصه دارد، در حال نگارش یک مجموعه تلویزیونی با نام «رضای مرضیه» است که قرار است نگارش و بازنویسی آن تا مهر به پایان برسد.
وی در گفت و گو با بانی فیلم در این خصوص عنوان کرد: تا به امروز ۱۷ قسمت از این فیلمنامه به نگارش درآمده است. البته منتظر تصمیم صداوسیمای قم و معاونت امور استانها هستیم تا در این باره تصمیم گرفته شود. البته تا فیلمنامه کامل نشود، نمی توان راجع به جزییات صحبت کرد. این مجموعه در ۲۶ قسمت تولید خواهد شد. خودم خیلی علاقه مند هستم که این مجموعه را بسازم، اما هنوز هیچ چیزی قطعی نیست.
جمال شورجه تهیه کننده این مجموعه است که به سفارش سیمای مرکز قم تولید خواهد شد و روی آنتن این شبکه و یکی از شبکه های سراسری خواهد رفت.
وی با اشاره به اینکه این سریال در سطح تولیدات الف ویژه تلویزیون است، ادامه داد: سعی مان این است که اگر بودجه و شرایط تولید مناسب باشد، از بازیگران چهره و بنام در این کار دعوت به همکاری کنیم. اما تا کار به پیش تولید نرسد، هیچ چیزی مشخص نیست.
«رضای مرضیه» در ۲۶ قسمت با محوریت ۱۹ دی به تهیه کنندگی جمال شورجه و نویسندگی علیرضا اسحاقی تولید خواهد شد.
اسحاقی پیش از این مدیر فیلم و سریال شبکه سحر و شبکه چهار و نیز مدیر اداره تولید فیلم نامه سیما و …بوده و کارگردانی چند تله فیلم را نیز در کارنامه خود دارد.

نوشته نگارش فیلمنامه «رضای مرضیه» ادامه دارد اولین بار در بانی‌فیلم پدیدار شد.