«نزدیکی‌های بهشت» ناگهان به شبکه یک رسید

مجموعه «نزدیکی‌های بهشت» به کارگردانی حسن هدایت از امشب روی آنتن شبکه یک خواهد رفت.
به گزارش بانی فیلم، در حالی که از یک منبع موثق شنیده می شد که مجموعه «آشوب» به کارگردانی امیر پور وزیری پس از «آرماندو» روی آنتن می رود، اما با رسانه ای شدن این خبر در روزنامه بانی فیلم و سپس یکی دو سایت دیگر، یکباره تصمیم معاونت محترم سیما تغییر کرد و سریال دیگری را جایگزین کرد که به گفته حسن هدایت سرنوشت پخش نامشخصی داشت! این مجموعه در سیمای مراکز استانها تولید شده بود و قرار نبود که به این زودی از شبکه سراسری پخش شود. گویا موضوع پخش سریال ها هم به سرنوشت مجری برنامه «هفت» دچار شده است! از آنجایی که طبق گفته آقای میرباقری نام هر شخصی که به عنوان گزینه اجرای این برنامه رسانه ای شود، از گردونه اجرای «هفت» خارج می شود، حال این اتفاق درباره سریال ها نیز رخ داده است و خبر هر سریالی که زودتر از روابط عمومی سیما در رسانه ها منعکس می شود، معاون سیما پخش آن سریال را به زمان دیگری موکول می کند!
مجموعه تلویزیونی «نزدیکی‌های بهشت» روایتگر داستان زندگی سه خانواده است که در مسیر ازدواج فرزندان خود دچار مشکلاتی می‌شوند. مجید سعیدی، کاظم هژیرآزاد، سیامک اطلسی، زهرا سعیدی و جمشید شاه محمدی از بازیگران اصلی این مجموعه هستند که در کنار آنها تعدادی از بازیگران بومی استان لرستان هم ایفای نقش می کنند. این سریال گوشه هایی از طبیعت زیبای لرستان را نیز به تصویر می کشد و به این علت فضای سریال، تهرانی نیست. این سریال از شنبه تا چهارشنبه هر شب ساعت ۲۲:۱۵ روی آنتن می رود. ساعت ۱۵ روز بعد، این سریال از شبکه یک سیما بازپخش می شود.
مجموعه تلویزیونی «نزدیکی‌های بهشت» محصول شبکه افلاک لرستان و با همکاری معاونت امور استان‌ها صدا و سیما در ۱۲ قسمت ۴۲ دقیقه ای تولید شده است.

نوشته «نزدیکی‌های بهشت» ناگهان به شبکه یک رسید اولین بار در بانی فیلم پدیدار شد.