مریلا زارعی و نگارش طرحی به نام «هیچ اجباری نیست»

مریلا زارعی به تازگی نگارش طرح اولیه فیلمنامه ای با نام «هیچ اجباری نیست» را به پایان رسانده است.
به گزارش بانی فیلم، «هیچ اجباری نیست» عنوان طرح اولیه ای از فیلمنامه ای به نویسندگی مریلا زارعی است که نگارش آن به تازگی به پایان رسیده. این بازیگر مطرح به تازگی برای ثبت طرح فیلمنامه خود اقدام کرده است. البته هنوز مشخص نیست که زارعی خود قصد دارد این فیلمنامه را کارگردانی کند یا ساخت آن را به کارگردانی دیگر می سپارد.
زارعی سال گذشته قصد داشت فیلم سینمایی «ارکیده سیاه» را با فیلمنامه ای از خودش مقابل دوربین ببرد. وی فیلمنامه این فیلم را نیز سال گذشته به ثبت رسانده بود. هر چند با گذشت یک سال دیگر خبری از ساخت این فیلم در رسانه ها منتشر نشد.
بازیگر فیلم هایی چون «واکنش پنجم» و «درباره الی» تابستان ۹۴ در اولین تجربه کارگردانی اش فیلم کوتاه «همسایه» از مجموعه «آن بالا کسی به ما نگاه می‌کند» را به تهیه کنندگی محمدرضا شریفی نیا با مدت زمان ۱۵ دقیقه مقابل دوربین برد. فیلمی که به مسائل تربیتی و موضوعات اخلاقی می پرداخت و فیلمنامه آن براساس آیاتی از قرآن به نگارش درآمده بود.
زارعی سال گذشته در فیلم سینمایی «سوءتفاهم» به کارگردانی احمدرضا معتمدی نیز به ایفای نقش پرداخت. فیلمی که هم اکنون در نوبت اکران قرار دارد.

نوشته مریلا زارعی و نگارش طرحی به نام «هیچ اجباری نیست» اولین بار در بانی‌فیلم پدیدار شد.