حجت ا… سیفی: قصد دارم «پلاتین جنگ» را بسازم

حجت ا… سیفی قصد دارد فیلم سینمایی «پلاتین جنگ» را مقابل دوربین ببرد.
به گزارش بانی فیلم، فیلم سینمایی «پلاتین جنگ» به نویسندگی و کارگردانی حجت ا… سیفی با دریافت پروانه ساخت وارد مرحله پیش تولید خواهد شد.
سیفی درباره وضعیت این فیلم به بانی فیلم گفت: «نگارش فیلمنامه این فیلم را از سال ۹۱ آغاز کردم و با پایان مراحل نگارش، به تازگی آن را در بانک فیلمنامه نیز به ثبت رسانده ام. در صورتی که شرایط تولید مهیا شود حتماً در یکی- دو ماه آینده برای پروانه ساخت این فیلم اقدام خواهم کرد».
وی افزود: ««پلاتین جنگ» در سینمای جنگ روایت می شود و به زندگی یک مفقودالاثر می پردازد. فیلم روایتگر داستان یک غواص دوران جنگ است که پس از حضور بر سر مزار چند شهید خاطراتی برایش زنده می شود که خط اصلی داستان فیلم را تشکیل می دهد».
سیفی همچنین درباره دیگر فعالیت های خود نیز گفت: «دو فیلمنامه دیگر را نیز آماده دارم. یکی از آنها سریالی برای تلویزیون است و عنوان آن «سرزمین ربوده شده» نام دارد. این مجموعه هزینه بسیاری را می طلبد که متأسفانه با شرایط حال حاضر تلویزیون فعلاً نمی توان آن را مقابل دوربین برد. فیلمنامه دیگرم یک سینمایی است به نام «یک زن یک سرباز» که این فیلمنامه نیز در بانک فیلمنامه به ثبت رسیده است».
این کارگردان در پایان درباره پخش خانگی «بچه های جسور» گفت: «این فیلم متأسفانه اکران به شدت مظلومی داشت و تمام مدیرانی که قول همکاری داده بودند در زمان نمایش فیلم خلف وعده کردند و تنهایمان گذاشتند. در حال حاضر مقدمات توزیع در شبکه نمایش خانگی انجام شده و فکر می کنم فیلم بزودی در سراسر کشور پخش شود».
سیفی سال ۹۴ سری دوم فیلم سینمایی «بچه های جسور» را با بازی نیما شاهرخ شاهی، جلیل فرجاد و مرتضی ضرابی مقابل دوربین برد. وی در کارنامه خود کارگردانی فیلم های سینمایی «سهم من از زندگی»، «به خاطر خواهرم»، «محکومین بهشت»، «عروس کاغذی»، «ماه عسل»، «خانه ای مثل شهر»، «جستجو در شهر» و «کیلومتر پنج» را نیز دارد.

نوشته حجت ا… سیفی: قصد دارم «پلاتین جنگ» را بسازم اولین بار در بانی‌فیلم پدیدار شد.